Nákupčí/Purchasing Manager

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TUTO POZICI JE JIŽ UZAVŘENO

Pracovní náplň:

  • poptávkové řízení nových projektů, spolupráce s obchodním oddělením a technickou přípravou výroby
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli, operativní nákup součástek, potvrzování termínů,     ověřování zpožděných dodávek, práce v IS Helios Orange, vyřizování reklamací
  • týmová spolupráce v rámci nákupního oddělení, strategický nákup části materiálového portfolia

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praxi z oblasti operativního/strategického nákupu příp. prodeje EMS (Electronic Manufacturing Services) min. 1 rok
  • výborné organizační, komunikační a administrativní schopnosti, samostatnost, rozhodnost, pečlivost, zodpovědnost
  • orientace v technické dokumentaci (výkresy, datasheety), elementární znalost elektrosoučástek
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office podmínkou)
  • znalost práce IS Helios Orange výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti se zakázkovou výrobou
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • zaměstnanecké benefity, možnost školení a osobního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • nástup dle dohody

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz