Skladník/skladnice s obsluhou VZV

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TUTO POZICI JE JIŽ UZAVŘENO

Pracovní náplň:

  • nakládka a vykládka materiálu (práce s paletovými a vysokozdvižnými vozíky)
  • příjem, kontrola a výdej materiálu do výroby
  • dodržování FIFO, manipulace ve skladu
  • tvorba, tisk, archivace výdejek (práce v IS HELIOS Orange) a jiných dokladů a zodpovědnost                                 za jejich správnost
  • inventarizace
  • udržování pořádku a nastavených pravidel (ESD)

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • dobrá fyzická kondice
  • spolehlivost, samostatnost, pracovitost
  • odolnost vůči stresu
  • manuální zručnost, schopnost pracovat i s malými součástkami, pečlivost
  • základní znalost práce na PC
  • zkušenost minimálně 2 roky práce ve skladovém hospodářství
  • platné oprávnění obsluhy VZV výhodou

Nabízíme:

  • možnost zaučení a získání praxe
  • zázemí stabilní prosperující společnosti se zakázkovou výrobou
  • čisté prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • zaměstnanecké benefity
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • nástup dle dohody, možné ihned

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz