Technolog dokumentace

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TUTO POZICI JE JIŽ UZAVŘENO

Pracovní náplň:

  • přijetí a zpracování požadavku zákazníka
  • posouzení a případné doplnění dokumentace poskytnuté zákazníkem
  • tvorba dokumentace
  • kalkulace výrobních nákladů jako podklad pro nabídku zákazníka
  • zajišťování technické přípravy výroby
  • tvorba technologických postupů a procesů
  • spolupráce – komunikace s obchodním oddělením a úsekem výroby
  • komunikace se zákazníkem v případě kvalitativních problémů, reklamací, schválení výjimky

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ technického směru (nejlépe v oblasti elektro)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost elektronických součástek a technologií
  • schopnost týmové spolupráce
  • komunikační schopnosti
  • důslednost
  • organizační schopnosti
  • dobrá znalost anglického jazyka výhodou
  • ochota rozšiřování znalostí

Nabízíme:

  • možnost zaučení
  • zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
  • příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
  • zaměstnanecké benefity
  • finanční ohodnocení dle praxe v oboru, zkušeností a schopností
  • široká odborná základna v rámci holdingu

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz