Kontrolor kvality (m/ž)

Do týmu JABLOTRON PCB Assembly hledáme nové pracovníky. V našem závodu vyrábíme „srdce“ do elektrotechnických zařízení. Naše výrobky putují jak do průmyslových odvětví, tak i do domácností. Firemní vizí, kterou neseme, je být naším zákazníků silným technologickým partnerem a být jim nápomocni v posouvání hranic světa elektrotechniky. Rádi mezi sebe přivítáme další pracovníky, kteří nám pomůžou naše vize a cíle naplnit.

Náplň práce:

  • sledování a kontrola kvality v procesu výroby v souladu s požadavky zákazníků, interními předpisy a výrobní dokumentací,
  • mezioperační kontrola kvality (záznamy, hlášení neshod),
  • výstupní a vstupní kontrola kvality (záznamy, hlášení neshod),
  • zajištění organizace třídění neshodných kusů, reportování výsledků z třídění,
  • provádění výrobkových a LPA auditů.

Profil kandidáta:

  • praktické zkušenosti na dané pozici,
  • znalost práce na PC,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • znalost systému Helios výhodou,
  • znalost normy IPC výhodou.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou a nástupem ihned,
  • krásné a moderní nové pracoviště v Jablonci nad Nisou-Rýnovicích,
  • stabilní zázemí skupiny Jablotron, firmy s českým kapitálem,
  • dlouhodobý motivační program – více než 100 000 Kč ročně pro každého zaměstnance (podíl ze zisku holdingu),
  • pracovní i kariérní růst,
  • 25 dní dovolené a 2 dny vánočního volna,
  • stravenkový paušál ve výši cca 25 000 Kč ročně (107 Kč/den) ke mzdě navíc,
  • možnost využívání Jablochat a zvýhodněné mobilní tarify,
  • občerstvení na pracovišti a různé firemní akce.

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz