PROCESNÍ INŽENÝR KVALITY

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TUTO POZICI JE JIŽ UZAVŘENO

Pracovní náplň:

  • Řízení procesu tvorby, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů.
  • Spolupráce s certifikačními orgány v rámci zajištění požadované certifikace / re-certifikace organizace.
  • Dohled nad shodou výrobního procesu s odbornými předpisy.
  • Provádění interních auditů, včetně jejích vyhodnocení a řízení opatření k nápravě.
  • Koordinace externích auditů, včetně jejích vyhodnocení a řízení opatření k nápravě.
  • Vyhodnocování chybovosti ve výrobě, včetně reportování vedení.
  • Školení zaměstnanců v rámci požadavků QMS.
  • Spolupráce na nových projektech.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Znalost anglického jazyka – min. B1(německý jazyk výhodou)
  • Znalost systémů managementu kvality a s nimi souvisejících platných požadavků
  • Znalost nástrojů managementu kvality
  • Znalost a zkušenost s interními audity (osvědčení / certifikace výhodou)
  • Praktické zkušenosti v oblasti elektrotechniky
  • Práce s PC (MS Windows, MS Office atd.)
  • Proaktivní přístup, po zaučení samostatné řešení svěřených odpovědností

Nabízíme:

  • Přátelský a profesionální tým kolegů
  • Zázemí stabilní a perspektivní firmy
  • 25 dní dovolené
  • Roční odměny
  • Dobrovolné teambuildongové akce
  • Benefiční programy, kafetérie

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz