Mistr/mistrová ve výrobě

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TUTO POZICI JE JIŽ UZAVŘENO

Náplň práce:

  • plánování a organizace výroby,
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu,
  • vedení týmu podřízených, plánování jejich docházky, zaškolování apod.,
  • denní plánování, vyhodnocování problémů ve výrobě, reporting,
  • řešení náhle vzniklých problémů,
  • podílení se na neustálém zlepšování výrobních procesů.

Profil kandidáta:

  • SOU nebo SŠ - vzdělání elektrotechnického směru výhodou,
  • zkušenosti v oblasti řízení výroby,
  • schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, zodpovědnost,
  • komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování,
  • schopnost vést, motivovat, hodnotit a disciplinovat podřízené,
  • orientace v technických normách, postupech a výkresech výhodou,
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni,
  • znalost IS Helios výhodou.

Nabízíme:

  • práci na HPP,
  • stabilní zázemí skupiny Jablotron, firmy s českým kapitálem,
  • možnost pracovního i kariérního růstu,
  • pružnou pracovní dobu,
  • 25 dní dovolené,
  • stravenkový paušál,
  • výhodné telefonní tarify.

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz