Kariéra
 

Pokud vás určitá pozice zaujme, kontaktujte personální oddělení:

JABLOTRON PCB Assembly – personální oddělení
hr.jablotronpcba@jablotron.cz
Československé armády 5422/35
Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou

Vyberte si z nabídky volných pracovních pozic:

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM
OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Doručením životopisu a souvisejících podkladů vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti JABLOTRON PCB Assembly s.r.o., se sídlem Československé armády 5422/35, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou, IČ 27274705. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 "o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů".  Tyto údaje poskytujete výhradně za účelem zaměstnání tedy pro potřebu personalistiky - přípravy pracovněprávního vztahu, nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Informace poskytujete dobrovolně na základě Vašeho vlastního rozhodnutí. Současně tím potvrzujete pravdivost a přesnost všech údajů, které jste sdělili nebo jinak poskytli.

Osobními údaji ve výše uvedeném smyslu se rozumí zejména osobní údaje (vč. fotografie vložené v životopise) a informace týkající se Vaší osoby (jméno, příjmení, datum a místo narození, občanství, kontaktní údaje (telefon, e-mail, bydliště), údaje o získaném vzdělání a praxi, údaje o ostatních znalostech a dovednostech a jiné údaje, které jste poskytli formou životopisu vč. jeho elektronické podoby nebo při osobním či telefonickém pohovoru o Vaší osobě.


NENAŠLI JSTE V NAŠÍ NABÍDCE ODPOVÍDAJÍCÍ POZICI NEBO PRÁVĚ NENABÍZÍME ŽÁDNÉ VOLNÉ POZICE?

Pošlete nám Váš životopis na e-mail hr.jablotronpcba@jablotron.cz.

Každý doručený životopis pečlivě vyhodnocujeme a na základě písemného souhlasu evidujeme do naší databáze potencionálních uchazečů. V případě uvolnění vhodné pracovní pozice Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem.

×

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz