Technolog výroby

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TUTO POZICI JE JIŽ UZAVŘENO

Pracovní náplň:

  • návrhy organizace výroby z hlediska technologických postupů
  • zavádění nových technologií, výrobků a pracovních postupů
  • vylepšování technologických procesů a pracovních postupů při zlepšování efektivnosti výroby
  • analýza technologických postupů, shromažďování a vyhodnocování dat
  • řešení vzniklých problémů ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ popř. VŠ vzdělání elektrotechnického směru - zaměření slaboproudá elektronika
  • znalost elektrotechnické výroby - obor elektronika
  • práce vhodná i pro absolventy
  • znalost práce s PC – MS Office, MS Outlook, internet
  • technická zdatnost, komunikativnost, systematičnost, logika, zodpovědný přístup k práci
  • organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost a odolnost vůči stresu
  • praxe na obdobné pozici výhodou – ne podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
  • příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
  • zaměstnanecké benefity
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • široká odborná základna v rámci holdingu

vytisknoutZpět

Pokud vás pozice zaujala, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: hr.jablotronpcba@jablotron.cz

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz