Montáž

Řešení od startu do cíle

Součástí komplexních služeb zakázkové výroby elektroniky, či osazení desek plošných spojů (DPS) je i finální montáž a testování. Vývojové centrum JabloPCB zajistí vše od návrhu testovacích přípravků (jednoúčelová zařízení) po jejich realizaci, včetně naprogramování potřebného SW a testovacího předpisu.

Tiskoviny, návody a manuály

Dodavatelské zajištění veškerých tiskových materiálů spojených s produktem, jako jsou například uživatelské návody, příručky, manuály či záruční listy apod., a to vše ve vícejazyčných mutacích dle specifikace zákazníka.

Obaly a kryty

JabloPCB nabízí svým zákazníkům také služby v oblasti kompletace a finálního zabalení výrobků. Konečné produkty jsou dodávány v obalech dle individuálních potřeb. Není překážkou vyhotovení nebo zajištění jakékoliv tvaru a velikosti krabičky nebo obalu na zakázku dle přání klienta, včetně potisku.

Testování a zkoušení elektroniky

Špičkové technologie zdokonalují celý proces od výroby až po velmi důležité testování výrobků. Poslední a prakticky nejdůležitější část před dodáním zákazníkovi je detailní test chodu a zátěže produktu. V případě nalezení závady se o analýzu a odstranění stará servisní středisko JabloPCB, které je vybaveno nejmodernějšími nástroji na odhalení a nápravu závad, včetně BGA opravárenského pracoviště.

 

×

Napište nám

tel: +420 608 800 385
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz