Osazení
DPS

Kvalita osazení DPS

Prvotřídní kvalita v osazování desek plošných spojů (DPS) elektronickými součástkami je jednou z priorit JabloPCB. Jako moderní a úspěšná firma pracuje se špičkovými technologiemi a nejmodernějšími stroji, disponuje týmem specializovaných odborníků a nabízí komplexní služby v oblasti EMS (electronic manufacturing services), osazování DPS. Zárukou kvality je certifikace ISO 9001, ISO 14001, IPC - A 610 a množství navržených a úspěšně realizovaných projektů po celém světě.

Návrhy plošných spojů, vývoj

Vysoké kvality a flexibility se dá docílit pouze pomocí nejmodernějších technologií a zkušených odborníků. Společnost JabloPCB nabízí kompletní návrhy řešení v oblasti osazení desek plošných spojů a realizaci celého výrobního procesu. Jednou z těchto částí jsou i návrhy a příprava DPS (příprava podkladů pro sítotiskové planžety). Vývoj realizuje společnost JabloPCB dle zadání (specifikace) zákazníka, včetně vzorkování a přípravy na prototypové zkoušky.

AOI – automatická optická inspekce

Každý detail osazené DPS prochází kontrolou Automatické Optické Inspekce (AOI). Moderní zařízení s 10 Mpix kamerou, telecentrickou čočkou a čtyřmi bočními kamerami, je schopno odhalit maximum možných výrobních vad. Obsluhující operátorka vyhodnotí provedenou analýzu a za pomocí čárového kódu načte výsledky případných chyb do systému. Tento proces automatické optické inspekce zaručuje zákazníkům dodání pouze vysoce kvalitních produktů.

 

 

×

Napište nám

tel: +420 777 730 813
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz