Projekt

Výroba a vývoj zakázkové elektroniky

V oblasti vývoje a výroby průmyslové a spotřební elektroniky na zakázku zajišťuje JabloPCB projektové řešení celého procesu výroby, včetně implementace a zakomponování návrhů a nápadů poskytnutých zákazníkem. Hned z počátku plánování se naplno věnuje technické podpoře a komunikaci se zákazníkem, čímž se vyhýbá zbytečným prodlevám a chybám v procesech výroby (vzorkování). Zákazník je pravidelně informován a odborný tým mu je kdykoliv k dispozici.

Technická příprava výroby

Velmi důležitou součástí zpracování projektů a služeb je TPV, která slouží k přípravě výroby, dokumentace a technických procesů. Více než 12 odborných a zkušených zaměstnanců JabloPCB se stará o to, aby byl výrobní proces připravený včas a do nejmenších detailů. Provádí konzultace přímo se zákazníkem, navrhuje přípravky a implementuje efektivnější nástroje pro vylepšení procesů výroby.

Technologie a kvalifikace

Společnost JabloPCB disponuje nejmodernějšími technologiemi se zaměřením na prvotřídní kvalitu s vysoce odborným a kvalifikovaným personálem.

Do nových a moderních technologií, strojového vybavení a kvalifikovaného školení odborných pracovníků, investuje společnost pravidelně nemalé prostředky. Díky těmto pravidelným investicím se JabloPCB řadí mezi nejmodernější společnosti v oboru.

 

 

×

Napište nám

tel: +420 608 800 385
e-mail: jpcba.obchod@jablotron.cz